Erciyes Sitesi 187. Cd. No:41 Macunköy / Ankara // +90 (312) 397 87 77

ÜRETİM

Ürünlerini Anadolu’nun çeşitli bölgelerindendeki anlaşmalı besicilerden temin eden Dörtyol Et, veteriner hekim kontrolünde anti-mortem(canlı muayene) sürecinden geçen, hormon ve benzeri suni maddeler uygulanmadan tamamen doğal ortamlarda beslenen hayvanlardan sağlamaktadır.

KESİM

Dörtyol Et, geniş kesim kapasitesi olan entegre et tesislerinde, modern teknoloji ve hijyenik şartlarla kesimi yapılan hayvanlar post-mortem(et muayenesi) sürecinden geçirilerek, soğutma işlemine tabi tutulur.

DEPOLAMA

Sağlık açısından “soğuk zincir”in önemini bilen ve kırılmaması gerektiği bilimsel gerçeğine uyan Dörtyol Et, ürünlerin besin değerini kaybetmeden, hijyenik değerlerden ödün vermeden depolanmasını sağlamaktadır.

KONTROL

Üretim ve kesim süreçlerinde veteriner hekimler tarafından anti-mortem ve post-mortem kontrollerinin yanı sıra, gıda mühendisleri tarafından sıkı bir şekilde denetlenen etler sizin memnuniyetiniz ve sağlığınıza sunuluyor.

PAKETLEME

Lezzet ve hijyen testlerinin ardından sorumlular tarafından onaylanan ürünler, paketleme ünitesinde besin değerini kaybetmeden saklanabilecek şekilde ambalajlanmaktadır.

})(jQuery)