Erciyes Sitesi 187. Cd. No:41 Macunköy / Ankara // +90 (312) 397 87 77

Hakkında

Dörtyol Et, 1953 yılında çıktığı yolculuğunun ardından yoluna günümüzün lider entegre et tesislerinden biri olarak devam etmektedir.
Entegre et tesislerinden tüketiciye kadar uzanan geniş hizmet ağı, deneyimli kadrosu ve modern teknolojisi ile perakende et ve et mamülleri taleplerini sağlıklı ve hızlı bir şekilde karşılamaktadır.
Et sektöründe güvenilir bir marka olma hedefini hijyen ve lezzet unsurlarını bir araya getirerek gerçekleştiren Dörtyol Et, standartların oldukça üzerinde hizmet sunmakta, kaliteyi değişmeyen prensibi olarak belirlemektedir.

Kaliteyle, Sağlıkla, Lezzetle

Markalaşma sürecinde Dörtyol Et firmamıza rehberlik eden prensiplerimiz; misyonumuzu ve vizyonumuzu şekillendirmekte, deneyimi ve kaliteyi ismimizle bütünleştirmektedir.

Misyonumuz

Kaliteli, hijyenik ve lezzetli olmasının yanı sıra geleneksel damak tadına uygun ürünler sunmayı görev edinen Dörtyol Et, müşteri memnuniyeti ve güvenini sağlamak adına tüm enerjisiyle çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Avrupa ve Dünya kalite standartlarını kendisine çıta olarak belirleyen Dörtyol Et; doğal, ekonomik ve sağlık faktörlerini evrensel bazda sunmayı hedeflemektedir.

Yönetim Kurulu

Dörtyol Et, 1953 yılında kurularak hizmete ilk adımını atmıştır. Günümüzde faaliyetlerini Yaşar Perktaş önderliğinde sürdüren Dörtyol Et, kurulduğu dönemden bu yana sahip olduğu ekip ruhu, kalite ve disiplini; deneyim faktörüyle en üst seviyeye çıkardı.

})(jQuery)